Wyniki konkursu fotograficznego
Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego Rok w Obiektywie – Fotograficzne Opowieści Uczniów pod hasłem „Wiosenne przebudzenie” miało miejsce w ubiegłą środę. Jego uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. A oto wyniki konkursu:
ü I miejsce – zdjęcie „Piękne kwiaty”,
ü II miejsce – zdjęcie „Delikatna wiosna”,
ü III miejsce – zdjęcie „Lustrzane odbicie wiosny”.
Serdecznie gratulujemy laureatkom: Klaudii, Lenie i Agacie oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność.
Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej, a zarazem ostatniej edycji konkursu. Szczegóły już wkrótce!
