Wizyta w kwiaciarni
Uczniowie klasy 3a szkoły przysposabiającej do pracy odwiedzili dziś kwiaciarnię.
Celem wyprawy nie było nabycie bukietu kwiatów, lecz zapoznanie się z zawodem kwiaciarza. Z wielkim zainteresowaniem młodzież obserwowała, jak powstają piękne kompozycje kwiatowe. Uczniowie poznali też różne gatunki roślin i sposoby aranżowania ich w zachwycające bukiety.
