Przedszkolaki w ZOO
Mnóstwo wrażeń, ciekawe odkrycia i bezgraniczna radość – to efekt dzisiejszej wizyty przedszkolaków w Orientarium ZOO.
Dzieci z zachwytem obserwowały małpy, podziwiały majestatyczne słonie oraz odkrywały fascynujący podwodny świat kolorowych ryb. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała spacerom, a w tak upalny, przedwakacyjny dzień nie mogło zabraknąć pysznej niespodzianki – lodów!
