Pożegnanie klas VIII i III
Dziś odbyła się uroczystość pożegnania dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III szkoły przysposabiającej do pracy.
To bardzo wzruszająca chwila, zarówno dla absolwentów, jak i dla wszystkich, którzy tu jeszcze zostają. Z jednej strony cieszymy się, że nasi wychowankowie wyrośli i dojrzeli do tego, aby móc opuścić naszą szkołę i poszukać nowej, własnej drogi. Z drugiej zaś strony przykro nam rozstawać się z osobami, które stały się dla nas bliskie, z którymi zżyliśmy się i zaprzyjaźniliśmy.
Jednak czas biegnie nieubłaganie i musimy się pożegnać. Życzymy więc Wam, drodzy Absolwenci, odwagi i mądrości w podejmowaniu „dorosłych” decyzji. Niech nigdy nie opuszcza Was szczęście. Nie zapominajcie też o Waszej starej szkole, kolegach i nauczycielach, wspominajcie nas serdecznie. Będziemy za Wami tęsknić.
