Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pożegnanie klas VIII i III

Dziś odbyła się uroczystość pożegnania dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III szkoły przysposabiającej do pracy.
To bardzo wzruszająca chwila, zarówno dla absolwentów, jak i dla wszystkich, którzy tu jeszcze zostają. Z jednej strony cieszymy się, że nasi wychowankowie wyrośli i dojrzeli do tego, aby móc opuścić naszą szkołę i poszukać nowej, własnej drogi. Z drugiej zaś strony przykro nam rozstawać się z osobami, które stały się dla nas bliskie, z którymi zżyliśmy się i zaprzyjaźniliśmy.
Jednak czas biegnie nieubłaganie i musimy się pożegnać. Życzymy więc Wam, drodzy Absolwenci, odwagi i mądrości w podejmowaniu „dorosłych” decyzji. Niech nigdy nie opuszcza Was szczęście. Nie zapominajcie też o Waszej starej szkole, kolegach i nauczycielach, wspominajcie nas serdecznie. Będziemy za Wami tęsknić.