Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Igrzyska bez barier

Reprezentanci naszej szkoły (Zuzia, Weronika, Magda, Kacper, Rolando i Maks) pojechali do Gdańska, gdzie imprezę zorganizowano. We czwartek uczniowie dotarli na miejsce, a w piątek rozpoczęły się rozgrywki sportowe. Tego dnia odbył się turniej badmintona  1:1 oraz debel. Po południu uczniowie pojechali na wycieczkę zwiedzić Stare Miasto.

Na drugi dzień igrzysk zaplanowano rywalizacje w konkurencjach: pchnięcie kulą, trójskok, biegi wahadłowe 4 x 28 m. Po wysiłku fizycznym uczniowie udali się na spacer na plażę, po czym uczestniczyli w spotkaniu z uznanymi sportowcami: Agnieszką Kobus – Zawojską (srebrna olimpijka w wioślarstwie w Tokio) i jej mężem Maciejem Zawojskim (wioślarskie mistrzostwo Europy).

Ostatniego dnia, w niedzielę, w ośrodku pojawili się niespodziewani goście – Mikołaj wraz z panią Mikołajową, którzy obdarowali uczestników zawodów słodkimi podarunkami.

W nagrodę za osiągnięcia sportowe nasi młodzi zawodnicy otrzymali od organizatorów medale i dyplomy, ale również nagrody rzeczowe. Przede wszystkim jednak IGRZYSKA BEZ BARIER były dla uczniów wspaniałą, niezapomnianą przygodą.

https://www.youtube.com/watch?v=WTykPJPPPFU