I na koniec…
Pan Sebastian Zieliński, dyrektor ZSS nr 2, oraz wicedyrektorzy: pani Sylwia Szynkiewicz, pani Ewa Urbanowicz i pan Łukasz Burski dziękują całej społeczności szkolnej za wspólnie przeżyty rok szkolny 2025/2026, życząc wszystkim uczniom i pracownikom udanych i bezpiecznych wakacji.
