I jeszcze o sukcesie uczniów
Ostatni dzwonek roku szkolnego 2025/2026 już wybrzmiał, ale my jeszcze musimy pochwalić się sukcesem naszych zdolnych uczniów.
Maja, Marcelina i Adrian wzięli udział w XIX Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik". Z przyjemnością informujemy, że Marcelina została ogólnopolską laureatką, zdobywając III miejsce. Maja i Adrian natomiast otrzymali dyplomy za udział i trud włożony w przygotowania do konkursu. Gratulujemy!
