Bierzmowanie
W Kościele pw. Świętego Franciszka z Asyżu przy ul. Przyszkole 2 w Łodzi uczniowie naszej szkoły przystąpili do sakramentu bierzmowania, którego udzielił im ks. Kardynał Konrad Krajewski.
Serdecznie dziękujemy katechetom, ks. Maciejowi Chodowskiemu i panu Krystianowi Cekanowi, za przygotowanie i organizację wydarzenia oraz pani Magdalenie Prokop – za piękną oprawę muzyczno – wokalną uroczystości
