Bezpieczeństwo nade wszystko!
W ostatnią środę roku szkolnego 2025/2026 odbył się apel dla całej społeczności szkolnej, w trakcie którego panowie Krystian Cekan i Dawid Mrozik przypomnieli uczniom o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali porad, aktywnie uczestniczyli w spotkaniu i chętnie odpowiadali na pytania, wykazując się niemałą wiedzą na temat bezpieczeństwa.
Ciekawym elementem spotkania było omówienie zasad bezpiecznego poruszania się różnymi pojazdami, ze szczególnym uwzględnieniem jazdy na rowerze.
Życzymy naszym uczniom wspaniałych, słonecznych, pełnych przygód i bezpiecznych wakacji.
