Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dowozy

Uczniowie naszej szkoły dowożeni są na zajęcia dostosowanymi do ich potrzeb busami MPK ŁÓDŹ. 

Uczniowie z Łodzi są dowożeni z terenu całego miasta. Dzieci odbierane są z miejsca zamieszkania i przywożone do szkoły na zajęcia. Po południu taką samą trasą odwożone są do domu.

Istnieje możliwość dowozu z gmin spoza Łodzi. O możliwość dowozu należy zapytać w referacie ds. edukacji lub w Starostwie.

Przewóz szkolny cieszy się uznaniem szczególnie wśród rodziców, gdyż ułatwia im codzienne funkcjonowanie. Uczniowie korzystający z przewozu szkolnego zapisywani są przez rodziców poprzez wypełnienie druku wniosku.

Rodzice sami dowożący uczniów do szkoły mogą ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu, uzyskują bilety MPK lub zwrot środków za benzynę.

Wniosek o dowóz MPK